ANTI – BLEMISH & RALLY S.O.S GEL CREAM

 

Yağsız, su bazlı yapısı ile ciltteki koyu lekeleri açmaya yardımcı olurken, yeni leke oluşumunu önler. Gözeneklerin görünümünün küçülmesine yardımcı olarak, taze bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Laktik Asit: İritasyonun her aşamasını hedef alır ve cildin doğal iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.  Bu sayede cildi lekelerden arındırırken aynı zamanda sivilce oluşumunu önler.

Hyaluronic Acid: Yüksek oranda su tutma gücüne sahip olan bu asit cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken, cildin daha genç kalmasına olanak sağlar. Cildin daha dinamik ve tek ton görünüm kazanmasını sağlar.

Arbutus Unedo Fruit Extract (Dağ Çileği Özü): İçerdiği yoğun C vitamini ile ciltte oluşan lekelerin gözle görülür oranda azalmasını sağlar.

Vitis Vinifere Seed Extract (Üzüm Çekirdeği Özü): Anti-inflamatuar, akne, yağlı ve karma ciltlerin bakımı için idealdir. Üzüm çekirdeği yağı, güçlü bir antioksidan bileşen içerir. Bu antioksidan, cildinizde cilt tonunu eşitler. Cildinizin güneşin hasarlarına karşı korur ve yeniler.

Vitamin C: Lekerin tonlarını açar zamanla kaybolmasını sağlar. Cilt tonunuzu eşitlemeye, daha aydınlık pürüzsüz cilt oluşumu.

Leke Açıcı Aktifler: C Vitamini, B3 Vitamini, Lactıc Acıd, Prinç Özü

Gözenek Sıkılaştırıcılar: B5 Vitamini, Kafein, Akgünlük Bitki Özü

Tahriş Önleyici Özler: Kuşburnu Özü, Bambu Özü