Hill Cosmetic, 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Alanında uzman ekibi ile birlikte medikal, kozmetik, dermokozmetik ürünlerin tasarlanması, üretimi, pazarlanması ve satışı için Türkiye ve yurtdışı faaliyetlerini yürütmektedir. Konu kozmetik ürünleri olunca sağlık konusunu ön planda tutarak araştırmalarını bu yönde ilerletmiş ve firma bünyesinde üretilen her ürün için HPT (Herbal Production Technology) kullanarak üretim yapmaktadır. Yani, firma bünyesinde üretilen ürünlerin içerikleri %90 bitkiseldir. Ürünlerinin tüm dermokozmetik test süreçleri tamamlanmış olup, sertifikaları mevcuttur

Kendi bünyesi altında La’bor, Dr. Bee, Moringa markaları mevcuttur ve bu markalara ait ürünlerin üretimini, pazarlanmasını, yurt içi ve yurtdışı satışını sağlamaktadır. Hill Cosmetic, kendi markaları haricinde, yurt içi ve yurtdışı markalarının PL ürün üretimini de gerçekleştirmektedir. Hill Cosmetic, saç ve saç bakım ürünleri, cilt ve cilt bakım ürünleri, vücut ve sabun ürünleri, güneş ürünleri, bebek ve bebek bakım ürünleri vb. hayal ve elde etmek istediğiniz tüm kozmetik ürünler için geniş bir portföye sahiptir.

Kurulduğumuz andan itibaren müşterilerimizin istek ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak ürünleri ulusal ve uluslararası standartlarda ürettik. Beklentilerin önüne geçip hep daha iyisini yapmak bizim amacımız oldu. Güçlü AR-GE alt yapımız ve laboratuvarlarımız sayesinde aralıksız yeni projeler üzerinde çalışırken ürettiğimiz çeşitli kozmetik ürünlerinde fark yaratacak formüller geliştirdik.
Piyasada bilinen bir markanın ürünleri yanı sıra 1000’in üzerinde fason olarak ürün üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünler yurt içi ve yurtdışında sevilerek kullanılan ürünler olmuştur. Yeni ürünler ve projeler üzerinde çalışarak tüketici beklentilerinin de üzerinde formüller oluşturmak için uzman kadromuzla ve deneyimli çalışanlarımızla, sizlere daha iyi bir hizmet vermek için buradayız.
 

Kurucumuzdan Mesaj

Ben Ahmet TAŞBAŞ. Eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladım. Sektörde edindiğim tecrübelerden sonra güzelliğin insanları mutlu ettiğini gördüm. İnsanların bu güzelliğe daha sağlıklı erişebilmelerini ve bu sektörün öncülerinden olmayı, daha ileriye gitmeyi amaçladım. Size ve cildinize saygı duyan, hayalim olan Hill Cosmetic firmasını kurdum. Firmamın bünyesinde 3 adet patentli kozmetik markamız bulunmaktadır. Tek hedefim insanların problemlerini en sağlıklı ve doğal çözümler ile gidermek. Bunu başarırken ülkemizde ve dünyada adından sık söz ettiren bir firma olmak. HİLL COSMETİC olarak bizi diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliğimiz özenle seçilmiş kadromuz, alanında uzman, tecrübeli çalışma arkadaşlarım ile birlikte ortak değerlere sahip olmamız ve işimizi inanarak yapıyor olmamız. Biz bir kozmetik şirketinin ana taşının ve kalitenin anahtarının insan olduğuna inanırız. Şirketimizin en büyük amacı yaptığımız işte en iyi olmaktır. Bu yüzden Hill Cosmetic ailesi yenilikten ve gelişmekten korkmaz. Tüm dünyadaki ve pazardaki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli izler, yeni ürün geliştirme çalışmalarını bu doğrultuda yürütür. Ekip olarak odaklarımızın en önemlisi uzmanlığa yönelik olmakla birlikte, adil davranış bizim için büyük önem taşır. Bu sarsılmaz şirket anlayışımızın her durumda bir avantaj olacağının bilincindeyiz. Bu güzel yolculukta, birlikte yol aldığımız siz değerli iş ortaklarımız, sektör paydaşlarımıza teşekkür ederim.