ANTI-AGING CREAM

İçeriğinde bulunan yoğun Kolajen ile ciltte oluşan derin çizgi ve kırışıklığı gidermeye yardımcı olurken, cildin elastikiyetini arttırarak gergin ve daha sıkı bir görünüm kazanmasını sağlar. Su bazlı krem yapısı ile yağlandırmadan nemlendirir. Cildin kaybettiği hacmi geri kazandırır ve dolgunlaşmasını sağlar.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Hyaluronic Acid: Vücudumuzda tüm cilt ve dokularda bulunan bir asittir. Yaşın ilerlemesi ile vücudumuzda bulunan asit miktarı düşer ve dışardan desteklememiz gerekir.

Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Cildi nemlendirerek, esnekliği ve gerginliği artmasına yardımcı olarak Anti-Aging etki gösterir. 

Kolajen: Kolajen, tendonlar, bağlar, cilt ve kaslar da dahil olmak üzere çeşitli vücut kısımlarını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir. Kolojen vücudumuzda eksilmeye başladığında cildimiz elastikiyetini kaybeder ve sarkmalar görülmeye başlar.

Ürünümüzün içerisinde yüksek miktarda bulunan Kolojen yaşlanma belirtilerini, kırışıklıkları ve elastikiyet kaybını önleyecektir.

İçerdiği Bitkisel Özler: Ayı Üzümü Bitki Özü, Akgünlük Bitki Özü, Havalı Yosun Özü

Tahriş Önleyici ve Nemlendiricilier: Allantoin, Panthenol, Vitamin E