Dr. Bee Clean Serum

İçerdiği bitki özleri ve yoğun vitaminler ile cildinizin tek ton gözükmesini sağlar.  İlk kullanımda bile hissedeceğiniz temizlenmiş ve ışıl ışıl bir cilt sağlar.

C vitamininin eşsiz birleşimini öne çıkaran yapısı ile leke görünümünü azaltırken, içinde bulunan güçlü bitkisel özler sayesinde gözle görülür şekilde siyah noktaları, sivilce lekelerini ve ciltteki renk eşitsizliği azaltmaya yardımcı olur.

Biberiye Özü: Cilt renginin eşitlenmesini sağlayan bu zengin yağ, leke görünümünü azaltarak cilde kusursuz bir görünüm sağlar. 

Çay Ağacı Özü: Cildinizdeki lekeleri ve fazla yağlanmayı, kaynağını doğadan alan, cildi kurutmadan bir hafta içinde gözle görülür sonuçlar veren çay ağacı yağı ile onarın. Gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çay ağacı yağını aynı zamanda akne izlerinde de kullanılır.

Papatya Özü: Yoğun E vitamini içeren papatya yağı, cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılar ve cildi sakinleştirir. Sivilce sonrasında oluşan kızarıklık ve lekelerin düzenli kullanımda azalmasını sağlar. Cilt tonunu eşitler ve lekeler ile savaşır.

Isırgan Otu Özü: Cildinizin sıkılaşmasına ve kırışık görünümün giderilmesine yardımcıdır. Gözeneklerin hava almasını sağlar ve ürünün daha hızlı sonuç vermesine olanak tanır. Cilde peeling etkisi yaparak sivilce ve akne oluşumunu önler. Cildin daha ışıl ışıl tek ton görünmesini sağlar.

Etkin sonuçlar için sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanılmalıdır.

Makyaj bazı olarak kullanıldığınız da gün içinde cildinizde daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürün etkinliğini arttırabilir daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.