DR. BEE BUTTER

 

Siz kullanıcılarımız için özel olarak formüle edilmiş bu ürünümüz ile saçlarınızı şımartın. İçeriğinde bulunan Aloe Vera Özü ile saçlarınız daha göz alıcı olacaktır. Bitkisel özler ve özel aktifler saç köklerinizi besler, kırıkların giderilmesine yardımcı olur.

Canlı ve daha parlak saçlar Dr. Bee Butter ile artık çok kolay. Besler, uzamasına yardımcı olur, kırıklarınızın önüne geçer. E vitamini saçınızın doğal koruyucusu görevini üstelenir. Bu vitamin saçta tutunarak saçı zararlı etkilere karşı korur. Bitkisel özler saçlarınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

Jojoba Yağı: Saç tellerini nemlendirerek kurumayı önler. Saça hacim katarak daha gür görünmesine yardımcı olur. Saçlarınızı besler, çatallanmış saçların onarılmasına yardımcı olur. 

Hindistan Cevizi Yağı: İncelmiş saç tellerinizi onarır. Hindistan cevizi yağının genellikle protein kaybını azaltmak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için saçınızda kullanılacak en iyi yağdır.

Avocado Yağı: Saçları nemlendirerek daha hacimli ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Argan Yağı: Saçın parlak gür görünmesini sağlar. Sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olur. Kuru saçları nemlendirir, kolay taranmasını sağlar. Saç kırıklarının onarılmasında yardımcı olur.

Tatlı badem Yağı: Saçlarınızı yumuşatarak daha kolay taranmasını sağlar. 

Macademia Yağı: Saç dökülmesini önler ve saçların daha kolay ve hızlı uzamasına yardımcı olur.

Zeytin Yağı: Saçlarınızı güçlendirerek kırılmaları minimuma indirmeye yardımcı olur.

Bal Özü: Balın hem yumuşatıcı hem de nemlendirici özellikleri vardır, bu da onu harika bir saç nemlendiricisi yapar. Yumuşatıcılar saç köklerini yumuşatır, mat saça parlaklık katar. Kırılmaları önler.